مشاهده ی قوانین

شرایط استفاده از خدمات سایت

no-picture

·         هنگامی که شما در سایت انجمن حساب کاربری ایجاد می‌کنید و اطلاعات خود را در آن وارد می‌کنید، این اطلاعات محفوظ خواهند بود و به هیچ وجه در اختیار شخص سومی قرار نخواهد گرفت.

·         کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

·         هنگام خرید محصول یا پرداخت هزینه­های ثبت نام، به درگاه بانک متصل می‌شوید و از این بابت هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

·         در صورتی که به هر دلیل از خرید محصول یا ثبت نام منصرف شده­اید می توانید از طریق ارسال ایمیل به info@itma.ir برای استرداد وجه پرداختی اقدام نمایید.

·         55580388 تنها شماره ای است که انجمن با آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک می­زند. ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان انجمن با هر شماره دیگری تخلف بوده و سوء استفاده از نام انجمن است. درصورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@itma.irاطلاع دهید.

 

·         تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند.

 

·         ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است.

 

·         همچنین نظراتی که شامل الفاظ غیر متعارف، محتوای سیاسی یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند نمایش داده نخواهند شد.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.