مشاهده ی اخبار انجمن

برنامه تلفن همراه مجله ویدئویی طب ایرانی، منتشر شد

010.jpg

برنامه (اپلیکیشن) تلفن همراه مجله ویدئویی طب ایرانی با عنوان «مثبت سلامتی»، با حمایت دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و به همت انجمن علمی طب سنتی ایران، منتشر شد.

 

 مجله ویدئویی«مثبت سلامتی» که با جمع‌آوری برنامه‌های آموزشی مرتبط با کارشناسی بیش از 40 نفر از متخصصان دانشگاهی تهیه شده است، با امکان نصب روی تلفن همراه، دسترسی عموم مردم به توصیه‌های پزشکان متخصص در حوزه طب ایرانی را تسهیل می‌کند.

 

آشنایی با مفاهیم پایه و اصولی در حوزه طب ایرانی، ارائه توصیه‌هایی برای سالم زیستن و برخورداری از سبک زندگی سالم، آموزش نحوه تهیه و مصرف صحیح انواع غذاها و نوشیدنی‌ها، آشنایی با خواص گیاهان دارویی و ارائه مشاوره‌های تخصصی برای درمان بیماری‌های مختلف جسمی و روحی، از جمله موضوعاتی است که در این مجله ویدئویی به آنها می‌پردازد.

 

برنامه تلفن همراه مجله ویدئویی طب ایرانی با عنوان «مثبت سلامتی» را می‌توانید از طریق آدرس زیر، به صورت رایگان دریافت کنید:

 

https://cafebazaar.ir/app/com.eckish.video_magazine.mosbat_salamati/?l=fa

 

 

پست های هم ریشه:

۱ نظر

  1. «مرتضی» ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۹:۰۲

    با عرض سلام و خسته نباشید. اگه یه کانال تلگرامی راه اندازی کنید در کنار کانال آپارات خیلی بهتره.من که اصلا نمیرم کانال آپارات .کانال تلگرام خیلی در دسترس تره..ای کاش زودتر به این نتیجه برسید که یه کانال تو تلگرام داشته باشید و کلیپ های آپارات رو توش بار گذاری کنید و ما هم هر روز با اطلاعات شما پیش بریم به جلو. به امید موفقیت های بیشتر در زمینه ی طب سنتی یا حق

    • «derakhshani» در پاسخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۹:۰۷

      سلام کانال تلگرام انجمن یک سال پیش راه اندازی شده و لینک آن در بالای صفحه اصلی سایت قابل دسترسی است.