مشاهده ی طب سنتی در رسانه ها

اولین بخش بستری طب ایرانی کشور، به زودی به بهره‌برداری می‌رسد

670.jpg

مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به استان یزد، از روند احداث اولین بخش بستری طب ایرانی با معماری ایرانی- اسلامی کشور در این استان مطلع شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، دکتر محمود خدادوست، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت در سفر به استان یزد، از روند پیشرفت ساخت اولین بخش بستری طب ایرانی کشور با معماری ایرانی- اسلامی، در بیمارستان آموزشی شهید رهنمون این استان، بازدید کرد.

 

در این بازدید، دکتر مجید امتیازی، رییس دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی یزد، ضمن تشریح فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده، مشاور وزیر بهداشت را در بازدید از قسمت‌های مختلف اولین بخش بیمارستانی طب ایرانی در کشور همراهی کرد.

 

مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت ضمن ابراز خرسندی از روند سریع ساخت نخستین بخش بستری طب ایرانی در کشور، از تلاش‌های دکتر امتیازی، رییس بخش طب ایرانی، دكتر محمدرضا ميرجليلي، رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد و معاونان پشتیبانی و درمان دانشگاه و مسئولان بیمارستان قدردانی و ابراز امیدواری کرد بهره‌برداری از این بخش، فتح باب ارتباط و تبادل نظر مستقیم میان متخصصان طب ایرانی و پزشکان و متخصصان طب رایج باشد.

 

 

 

گفتنی است، تا کنون نیمی از روند احداث اولین بخش بستری طب ایرانی با معماری ایرانی- اسلامی کشور در استان یزد، طی شده و این بخش به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.