مشاهده ی طب سنتی در رسانه ها

درمانگاه طب سنتی مشهد به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شد

019.jpg

محمدرضا نورس، معاون آموزشی دانشکده طب سنتی، درگفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، گفت: هفته گذشته درمانگاه دانشکده طب سنتی به ساختمان بیمارستان امام رضا(ع) در مجاورت درمانگاه طب مدرن منتقل شد.

وی با بیان اینکه مراجعان می‌توانند از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نشانی http://nobat.mums.ac.ir/#visited از سیستم نوبت دهی استفاده کنند، ابراز کرد: در این درمانگاه خدمات مختلفی از جمله معاینه، داروخانه، مشاوره، اعمال یداوی به مخاطبان ارائه می‌شود.

نورس با اشاره به اینکه بیماران به صورت حضوری نیز می‌توانند نوبت معاینه دریافت کنند، اظهارکرد: شماره تماس‌هایی نیز برای این درمانگاه به زودی در نظر گرفته می‌شود که در حال حاضر در اختیار دانشکده طب سنتی نیست و درآینده به مخاطبان اعلام خواهد شد.

وی در خصوص سیستم نوبت‌دهی این دانشکده گفت: با توجه به اینکه بسیاری از بیماران از شهرستان‌های مختلف به درمانگاه مراجعه می‌کنند، شرایطی در سایت فراهم شده تا از هر کجایی که هستند مراجعان بتوانند تاریخ و ساعت حضور خود را قطعی کنند و بعد در درمانگاه حضور پیدا کنند.

نورس گفت: اما با توجه به اینکه سایت دانشکده نیز به یک بخش تکنولوژی است، ایراداتی نیز وجود دارد و در بعضی از روزها و ساعت دچار قطعی خواهد شد.

معاون آموزشی دانشکده طب سنتی مشهد گفت: علاوه بر درمانگاه، ما دو سلامت‌کده داریم که با مشارکت بخش خصوصی فعالیت می‌کنند که یکی از سلامت‌کده‌ها با عنوان طنین تن‌درستی در اطراف میدان تختی و دیگری در چهارراه لشگر واقع شده است.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.