مشاهده ی طب سنتی در رسانه ها

طب سنتی، انتخاب چین برای درمان کووید 19

011.jpg

یکی از مقامات آکادمی طب چینی کشور چین گفت: طب سنتی چینی به طور گسترده در پروتکل‌های درمانی برای موارد منتقل شده محلی کووید ۱۹ و ناقلان بدون علامتی که در حال حاضر گزارش شده‌اند، استفاده شده است.
طب سنتی، انتخاب چین برای درمان کووید 19

یکی از مقامات آکادمی طب چینی کشور چین گفت: طب سنتی چینی (TCM) به طور گسترده در پروتکل‌های درمانی برای موارد منتقل شده محلی کووید ۱۹ و ناقلان بدون علامتی که در حال حاضر در چین گزارش شده‌اند، استفاده شده است.

«جانگ بولی»، رئیس سابق آکادمی طب چینی کشور چین و رئیس دانشگاه طب چینی تیانجین نیز در ابتدای همه‌گیری گفته بود،  یکی از علت‌های کنترل بیماری و پایین‌بودن نسبی درصد مرگ‌ومیر در کشور ما استفاده از درمان‌های طب سنتی چین به بهترین و کامل‌ترین شکل ممکن بوده است.

بینگ یوانیوان ادامه داد:طب سنتی چین نقش اصلی را در درمان بیماران کووید ۱۹ با علائم خفیف و معمولی مانند تب، سرفه و خستگی ایفا کرده است، در حالی که برای بیماران شدیدتر از درمان‌های مرسوم و گاهی ادغام با طب سنتی استفاده شده است. به طورکلی طب سنتی چینی برای درمان ۸۵ درصد از بیمارانکووید ۱۹ استفاده می‌شود.

داده‌های کمیسیون ملی بهداشت چین روز پنجشنبه نشان داد، سرزمین اصلی چین ۷۷ مورد تایید شده کووید ۱۹ را در روز چهارشنبه ثبت کرده که ۶۹ مورد مربوط به انتقال محلی و ۸ مورد از خارج از کشور بود.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.