مشاهده ی طب سنتی در رسانه ها

«طب ایرانی» مهمان رادیو سلامت شد.

011.jpg

 برنامه «طب ایرانی» پنجشنبه‌ها زنده از ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود و پاسخگوی سئوالات شنوندگان درحوزه طب سنتی است.

به گزارش ایلنا، برنامه «طب ایرانی» با محوریت طب سنتی روزهای پنجشنبه از رادیو سلامت پخش می‌شود. این برنامه علاوه بر پرداختن به طب سنتی در درمان بیماری‌ها، شایعاتی در این باره که در فضاهای مجازی دست به دست می‌شود هم مورد بررسی قرار می‌دهد.

به گفته ملیحه کاظمی، سردبیر وتهیه کننده برنامه، گاهی اخبار گمراه کننده از طب سنتی برای درمان بیماری‌ها در شبکه‌های اجتماعی به چشم می‌خورد که این اتفاق با ورود کرونا به ایران گسترده‌تر شد، به همین دلیل برنامه «طب ایرانی» با روش اصولی به تحلیل این اتفاقات و اخبار گمراه کننده و شایعات می‌پردازد و اطلاعات جامع و صحیح را از این طب در اختیار مردم می‌گذارد.

این برنامه در آیتم تاریخ با حضور دکتر آرمان زرگران (دکترای داروسازی عمومی و دکترای داروسازی سنتی) به تاریخ طب سنتی از ابتدا تاکنون می‌پردازد. همچنین در آیتم طب مکمل دکتر امیرهومن کاظمی (دکترای طب سوزنی) پاسخگوی سئوالات مردم است. دکتر شهرام کجوری مجری کارشناس برنامه را به عهده دارد و با دکترای طب سنتی درباره این طب صحبت می‌کند.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.