مشاهده ی طب سنتی در رسانه ها

معرفی طب ایرانی در کنفرانس مجازی کالج آمریکایی طب سوزنی و شرقی

008.jpgدر کنفرانس مجازی مشترک طب ایرانی و طب چینی با موضوع «اختلالات گوارشی: رویکرد طب سنتی ایرانی» که به‌صورت مشترک با کالج آمریکایی طب سوزنی و شرقی تگزاس برگزار شد، روش‌های تشخیصی و درمانی طب ایرانی در بیماری‌های گوارشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
به گزارش ‌وبدا، این رویداد در ادامه فعالیت‌های بین‌المللی دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌منظور توسعه همکاری‌ها با مراکز علمی از سراسر دنیا و در راستای بین‌المللی‌سازی دانش طب ایرانی برگزار شد.
 
در این کنفرانس، روش‌های تشخیصی و درمانی طب ایرانی در بیماری‌های گوارشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و دکتر «میثم شیرزاد»، دکتر «علیرضا عباسیان» و دکتر «مهدی علیزاده»، اعضای هیات علمی دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر «سید شاهین سلطانی»، متخصص طب ایرانی و یکی از اعضای کالج آمریکایی طب سوزنی و شرقی که مسئولیت هماهنگی این ارتباط را بر عهده داشت، حضور داشتند.
 
گفتنی است، رایزنی‌ها برای برگزاری کنفرانس مشترک طب ایرانی و طب چینی در شهر هیوستن تگزاس، از سال گذشته انجام شده بود که با توجه به فراگیری بحران کوید ۱۹ و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، طرفین برای برگزاری کنفرانس به‌صورت مجازی، به توافق رسیدند.
 
کالج آمریکایی طب سوزنی و شرقی از مراکز معتبر طب سنتی و مکمل آمریکا است که در پذیرش دانشجو در مقاطع مختلف طب سنتی و مکمل فعال است و در این کنفرانس علاوه‌ بر گروه ایرانی، سخنرانانی از کالج طب سنتی برزیل، کالج طب سوزنی یورک انگلستان، مؤسسه نورواکوپانکچر آمریکا، دانشگاه جان‌هاپکینز، مؤسسه سلامت روان آمریکا و کالج بیلور نیز حضور داشتند.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.