مشاهده ی اخبار انجمن

ابراز تشکر سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل از وزیر بهداشت

004.jpg

دکتر نفیسه حسینی یکتا ، سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت در نامه ای از حمایتهای بی دریغ وزیر محترم بهداشت از توسعه قانونمند و منطقی طب ایرانی به ویژه حضور دکتر نمکی در آیین افتتاح طرح آزمایشی ادغام خدمات طب ایرانی در نظام شبکه بهداشتی درمانی شهرستان اردکان، تشکر کرد. متن این نامه به این شرح است:

 

استاد ارجمند، جناب آقای دکتر نمکی


وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی


سلام و احترام


     بر خود لازم می‌دانم از حمایت‌های بی‌دریغ و همه‌جانبه حضرت عالی از توسعه قانونمند و منطقی طب ایرانی که از مظاهر آن، حضور ارزشمندتان در آیین افتتاح طرح آزمایشی ادغام خدمات طب ایرانی در نظام شبکه بهداشتی درمانی شهرستان اردکان است، تشکر و قدردانی نمایم.


     بی‌شک سخنان عالمانه،‌ حمایت‌گرانه و امیدبخش جناب عالی در این مراسم که ضرورت بهره‌مندی از خدمات تاییدشده طب ایرانی در تمام سطوح نظام سلامت به‌منظور ارتقای سلامت جامعه و لزوم آموزش این طب و معرفی مفاخر پزشکی ایران به دانشجویان پزشکی را مورد تاکید مجدد قرار دادید، موجب دلگرمی من و همکارانم گردید تا با تلاش مضاعف، تمام توان خود را در جهت اجرایی‌کردن سیاست‌های کلی نظام سلامت به‌کار گیریم.
     همزمانی این آغاز را با هفته دفاع مقدس به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم نتیجه این طرح که افزایش توان دفاعی نظام سلامت کشور در حفظ سلامت جامعه خواهد بود، به کام مردم عزیزمان شیرین و گوارا باشد.


 

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.