مشاهده ی طب سنتی در رسانه ها

آموزش مجازی مبانی طب ایرانی برای دانشجویان علوم پزشکی

001.jpg

معاونت فرهنگی - دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی مجازی با استناد به مصوبه شصت و پنجمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی کشور ۱۴ اسفند ۹۵ با مشارکت دفتر طب ایرانی و مکمل، هیات ممتحنه و ارزشیابی رشته طب سنتی و دبیرخانه های تخصصی دو واحد درس «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» را برای دانشجویان دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور ارائه می‌کند.

درس «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» ۲ واحدی است و برای دانشجویان دکتری عمومی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و کارشناسی پیوسته رشته های پرستاری، مامایی، فیزیوتراپی و  تغذیه دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به صورت اجباری و برای سایر رشته های علوم پزشکی به صورت اختیاری است.

زمان ثبت نام دانشجویان از ۳۰ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد ۹۹ و صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق لینک ثبت نام در وب سایت دانشگاه  علوم پزشکی مجازی انجام خواهد شد.

تقویم آموزشی این درس به این ترتیب است که انتخاب واحد از ۳۰ اردیبهشت آغاز شده و تا ۱۵ خرداد ۹۹ انجام می شود.

شروع دوره «آشنایی با نحوه کار با سامانه مدیریت یادگیری نوید» برای متقاضیان و اعضای هیات علمی در ۱۶ خرداد صورت می پذیرد.

کلاس مجازی درس «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» از ۱۸ خرداد ماه آغاز می شود. پایان کلاس مجازی شهریور ماه ۱۳۹۹ خواهد بود. آزمون الکترونیکی این درس در اوایل مهرماه ۹۹ برگزار می شود. اعلام نمرات به دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی کشور نیز در همین زمان انجام می شود.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.