مشاهده ی همایش ها و کنگره ها

نخستین همایش بازآموزی رایگان طب ایرانی ویژه پزشکان

4.jpg

نخستین همایش طب ایرانی ویژه پزشکان با امتیاز بازآموزی رایگان، به همت دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، انجمن علمی طب سنتی ایران و بنیاد ملی طب ایرانی، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، نخستین همایش بازآموزی رایگان طب ایرانی، به‌منظور تبیین ضرورت آشنایی پزشکان، به‌عنوان یکی از شاخص‌ترین ارکان نظام سلامت، با ظرفیت‌های طب ایرانی در پیشگیری و درمان بیماری‌ها، پنج‌شنبه 19 دی 1398، برگزار می‌شود.

جایگاه طب سنتی و مکمل در ایران و جهان، دلائل لزوم احیا و آسیب‌شناسی طب ایرانی و اهمیت آشنایی تمامی پزشکان با آموزه‌های این مکتب غنی طبی به‌منظور ادغام خدمات تاییدشده طب ایرانی در نظام سلامت، از عناوین مهم این همایش بوده و ارائه مباحث علمی توسط متخصصان طب سنتی ایرانی و طب مکمل، با امتیاز بازآموزی، از برنامه‌های دیگر این همایش است.

گفتنی است، اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه ثبت نام و برنامه نخستین همایش بازآموزی رایگان طب ایرانی، از طریق آدرس http://pm.behdasht.gov.ir/page/hpm قابل دسترسی بوده و برای پزشکان حاضر در این همایش، امکان عضویت در انجمن علمی طب سنتی ایران نیز فراهم می‌شود.

 

4.jpg

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.