مشاهده ی طب سنتی در رسانه ها

راه‌اندازی سلامتکده طب سنتی یزد نیازمند تامین اعتبار

279.jpg

معاون توسعه و پشتیبانی منابع دانشگاه علوم پزشکی یزد، گفت: سلامتکده طب سنتی یزد که سال گذشته افتتاح شد به دلیل نبود اعتبار لازم تعطیل است.

به گزارش ایسنا، دکتر «محمدرضا وفایی‌نسب» از رفع مشکلات راه اندازی سلامتکده طب سنتی ایرانی یزد به شرط تامین اعتبار و استقبال بیشتر مردم نسبت به این نوع مراکز خبر داد، اظهار کرد: در حالی که سلامتکده طب سنتی ایرانی در یزد پارسال به بهره‌برداری رسید، درب این سلامتکده همچنان قفل و بازگشایی نشده است.

وی افزود: این مرکز با بیش از 2000 مترمربع مساحت در سه طبقه که با هدف آموزش، پژوهش و درمان در یزد ساخته شد بعد از گذشت 9 ماه هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

معاون توسعه و پشتیبانی منابع دانشگاه علوم پزشکی یزد انجام کلیه خدمات طب سنتی با هزینه  دولتی را از جمله اهداف ساخت این سلامتکده دانست و گفت: نداشتن انشعابات آب‌، برق و گاز که هزینه آن بیش از 300 میلیون تومان است از علل تعطیلی این مرکز است.

وفایی نسب در پایان تصریح کرد: نداشتن مراجعه کننده کافی به بخش طب سنتی بیمارستان شهید رهنمون  یکی از موضوعاتی است که موجب مسئولان احساس نیاز برای راه‌اندازی این سلامتکده نکنند.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.