مشاهده ی طب سنتی در رسانه ها

نباید اجازه داد برخی شیادان امر سلامت به باورهای مردم خدشه وارد کنند

757.jpg

مدیرکل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: باید جلوی شیادانی که در بیرون به موضوع سلامت ضربه می زنند گرفته شود و اجازه نداد با اقدامات خود در راستای خدشه وارد کردن به باورهای مردم اقدام کنند.

 

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر خدادوست امروز در مراسم افتتاح ساختمان جدید دانشکده و سلامتکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در ابتدا باید از خدمات ارزشمند دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و مسئولان استانی که توجه و اهتمام ویژه به امر سلامت دارند قدردانی کنم.

 

وی بیان داشت: همچنین باید از خیر محترم حاج محمد کریمی ثابت قدردانی کنم که تلاش های بی نظیر ایشان در موضوع سلامت و آن هم توجه به طب ایرانی بسیار ارزشمند بود.

 

مدیرکل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: طب ایرانی به موضوع اصلاح سبک زندگی توجه ویژه ای دارد و این امر بسیار مهمی است که نباید فراموش کنیم.

 

دکتر خدادوست گفت: باید جلوی شیادانی که در بیرون به موضوع سلامت ضربه می زنند گرفته شود و اجازه نداد با اقدامات خود در راستای خدشه وارد کردن به باورهای مردم اقدام کنند.

 

وی گفت: وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به دور از افراطی گری به این مقوله نگاه می کند و نگاه ما توجه به موضوع طب از طریق آکادمیک و در مسیر و مقوله صحیح خود است.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.