مشاهده ی طب سنتی در رسانه ها

پلمپ همه دفاتر و شعبه های وابسته به مداخله گر معروف طب در مشهد

005.jpg

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی ،دکتر مجتبوی مدیر طب سنتی دانشگاه علوم پلمپ همه دفاتر و شعبه های وابسته به مداخله گر معروف طب در مشهدپزشکی مشهدگفت:به دنبال شکایت های مردمی و اقدامات خلاف سلامت جامعه، نمایندگان وزارت بهداشت با پیگیری و تلاشهای مداوم و علی رغم فشار های جانبی ، تمامی دفاتر نمایندگی و شعبه های مربوط به تبریزیان مداخله گر طب را در مشهد مورد بازرسی قرار داده و با توجه به فعالیتهای غیر مجاز از سوی این مراکز آنها را پلمپ و به دادگاه معرفی کردند.

 

دکتر مجتبوی افزود : عمده این مراکز غیر قانونی در منطقه بلوار ابوطالب مشهد قرار داشت که با پیگیری بازرسان دانشگاه از ادامه فعالیت این دفاتر جلوگیری شد و متخلفان به مقامات قضایی معرفی شدند.

وی افزود : همچنین مرکز دیگری موسوم به "حیات طیبه" که به فعالیتهای مداخله گرانه در پزشکی می پرداخت ، لغو مجوز و از ادامه کار آن جلوگیری شد.

مدیر طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مردم خواست که برای استفاده از خدمات طب سنتی و در جهت حفظ سلامت خود تنها به مراکز مجاز مورد تائید وزارت بهداشت و پزشکان دارای تحصیلات تخصصی و یا دوره دیده تایید شده طب سنتی مراجعه کنند.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.