مشاهده ی طب سنتی در رسانه ها

احداث اولین سلامتکده طب سنتی در استان زنجان به‌زودی آغاز می‌شود

501.JPG

مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیات همراه در سفر به استان زنجان، از روند احداث سلامتکده طب سنتی در این استان مطلع شدند.

 

به گزارش روابط‌عمومی، در نتیجه سفر دکتر محمود خدادوست، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب سنتی ایرانی- اسلامی وزارت بهداشت و هیات همراه به استان زنجان، پیمانکار پروژه احداث سلامتکده طب سنتی در این استان انتخاب شد و به‌زودی با تایید نهایی محل پروژه، کار احداث آغاز می‌شود.

 

مشاور وزیر بهداشت در حاشیه این بازدید گفت: مردم خواهان طب سنتی ایرانی هستند و بر این اساس متولیان حوزه سلامت نیز باید پیگیر مطالبات مردم باشند و جای مناسب، در دسترس و ایمنی را برای ارائه خدمات طب سنتی در نظر بگیرند.

 

وی با بیان اینکه باید به تکلیف خود بر اساس اسناد بالادستی و سیاست‌های کلی سلامت عمل کنیم، افزود: وزارت بهداشت موافق رونق گرفتن طب سنتی ایرانی و معرفی و ماندگاری آن به عنوان یک برند بوده و تاکید آن بر ساخت سلامتکده‌های طب سنتی با معماری ایرانی- اسلامی است که در این خصوص باید فضای مستقلی برای آن در نظر گرفته شود.  

 

 

 

گفتنی است در این سفر، معاون اجرایی دفتر طب سنتی ایرانی- اسلامی و نماینده دفتر منابع فیزیکی وزارت بهداشت نیز مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب سنتی را همراهی کردند و دکتر محمدرضا مهراسبی، معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر مهدی اسکندری، معاون آموزشی و نماینده دفتر منابع فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان نیز در جلسه بررسی روند احداث سلامتکده طب سنتی در این استان حضور داشتند.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.