مشاهده ی همایش ها و کنگره ها

همایش و جشنواره ملی طبیعت‌گردی، طب سنتی و گیاهان دارویی برگزار می‌شود

442.jpg

دومین همایش و جشنواره ملی طبیعت‌گردی و طب سنتی و گیاهان دارویی با مشارکت ستاد توسعه فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی ریاست جمهوری ۶ تا ۹ تیر ماه سال جاری در شهرستان نطنز برگزار می‌شود.

 

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دومین همایش و جشنواره ملی طبیعت‌گردی و طب سنتی و گیاهان دارویی ششم تیرماه همزمان با عید فطر با مشارکت ستاد توسعه فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی در قلعه کوهاب واقع در باغشهر تاریخی نطنز آغاز می‌شود.

 

نخستین روز این رویداد با نشست هم‌اندیشی طب‌سنتی «تهدیدها و فرصتهای پیش رو» با حضور دستیاران، اعضای هیئت علمی و مسئولان وزارت بهداشت همراه است.

 

کارگاه فرصتهای کارآفرینی و بازاریابی و اشتغال در کشت گیاهان دارویی وضعیت فراوری ویژه عموم و علاقه‌مندان، کلاسهای حفظ سلامت ویژه عموم، تور شناسایی گیاهان دارویی با صعود کوهنوردان به قله کرکس نطنز به همراهی متخصصان این حوزه و مراسم ویژه کودکان از برنامه‌های روز دوم برگزاری این جشنواره است.

 

روز سوم کارگاه‌های اولویتهای کشت گیاهان دارویی منطقه نطنز و خواص آن، کلاسهای حفظ سلامت ویژه عموم، زالودرمانی، تور ابیانه نطنز، بازدید از موزه رهگشای بادرود، با هدف کسب نشاط و سلامتی از طبیعت و مراسم جشن اختتامیه نیز برپا خواهد شد؛ پایان‌بخش این جشنواره نیز کلاسهای آموزشی، تور کوی

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.