مشاهده ی طب سنتی در رسانه ها

ارائه مشاوره رایگان طب ایرانی به بازدیدکنندگان بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

1111.jpg

دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، با حضور فعال در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، به بازدیدکنندگان این نمایشگاه، خدمات مشاوره‌ای و آموزشی رایگان ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط‌عمومی دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، با شروع به کار بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، غرفه دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت نیز برپا شده و به بازدیدکنندگان بخش قرآن و سلامت این نمایشگاه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی رایگان ارائه می‌دهد.

ارائه توصیه‌های عمومی مرتبط با ماه رمضان و دیگر مطالب آموزشی در حوزه طب ایرانی و معرفی مراکز معتبر ارائه‌دهنده خدمات این حوزه در کشور که در قالب بروشور به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود، از جمله خدمات غرفه دفتر طب ایرانی در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است و علاقه‌مندان به دریافت مشاوره رایگان تخصصی نیز می‌توانند از ساعت 18 تا 23 هر روز، به غرفه این دفتر مراجعه کرده و از حضور متخصصان طب ایرانی بهره‌مند شوند.

همچنین با توجه به برپایی غرفه‌ای ویژه در کنار غرفه دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، کودکان نیز می‌توانند علاوه‌بر کشیدن نقاشی، با سهیم شدن در هیجان بازی «ماروپله راه تندرستی» و دریافت کتاب داستان ویژه گروه سنی خود به‌عنوان جایزه، با برخی آموزه‌های ساده طب ایرانی آشنا شوند.

گفتنی است، بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، از 21 اردیبهشت ماه آغاز به کار کرده و تا سوم خرداد ماه در مصلای بزرگ امام‌خمینی(ره) دایر است و غرفه دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت در کنار ستون 121 قرار دارد.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.