مشاهده ی طب سنتی در رسانه ها

سلامتکده طب سنتی در کرمانشاه راه اندازی می‌شود

444.jpg

به گزارش خبرگزاری صدا وسیمامرکزکرمانشاه بهمن روشنی معاون درمان دانشگاه نشست معاونین درمان، آموزشی و رئیس دانشکده سلامتکده طب سنتی در کرمانشاه راه اندازی می‌شود پزشکی با نماینده بورد آموزشی طب سنتی وزارت گفت: هماهنگی‌های لازم برای راه‌اندازی داروخانه طب سنتی و حضور مسئول فنی انجام گرفته و موافقت اصولی تاسیس پروانه بهره برداری سلامتکده در کمیسیون ماده ۲۰ دانشگاه نیز صادر شده است.
دکتر بهمن روشنی افزود: در حال حاضر فعالیت‌های نظارتی بر واحد‌هایی که خدمات طب سنتی ارائه می‌دهند از طریق اداره نظارت بر درمان در استان به صورت مستمر انجام می‌شود.
وی اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که در برخورد با متخلفان در حوزه طب سنتی وجود دارد، نیازمند ورود وزارت متبوع در خصوص شفاف سازی قوانین و ضوابط در حوزه نظارت و اعتبار بخشی در بخش طب سنتی هستیم.
دکتر مجاهدی، نماینده بورد آموزشی طب سنتی وزارت بهداشت نیز عنوان کرد: آموزش پزشکان عمومی در خصوص طب سنتی با توجه به دستورالعمل‌های ابلاغی موجود بسیار حائز اهمیت میباشد و هر پزشک عمومی جهت ورود به طب سنتی نیازمند گذراندن یک دوره ۲۰۰ ساعته می‌باشد.
وی افزود: در خصوص سلامتکده‌های بخش خصوصی پس از طرح در هیات رئیسه دانشگاه نسبت به صدور مجوز آن تصمیم گیری می‌شود که در صورت وجود پزشکان هیات علمی با تعرفه‌های تعیین شده فعالیت کنند.

پست های هم ریشه:

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید.